Eko ajda – neoluščena 1 kg

2.30

Ste vedeli, da lahko luščine ajde uporabimo za polnilo vzglavnika? Ajdove luščine so naraven antioksidant, ki deluje antivirusno in blago antibakterijsko.

Eko ajdova moka

Cenovni razpon: od 2.50€ do 4.10€

Ajdova moka je odličen dodatek pri pripravi jedi, ki prispeva k vnosu različnih hranil, po drugi strani pa ne vsebuje glutena. Stem je primerna tudi za vse, ki so preobčutljivi na to beljakovino.

Eko ajdova kaša

Cenovni razpon: od 2.70€ do 4.90€

Ajdova kaša vsebuje veliko vlaknin in beljakovin, je lahko prebavljiva in ne vsebuje glutena. Velja za odlično prilogo ali samostojen lahek obrok z raznimi omakami, prelivi.

Eko ječmenova moka 0.5 kg

1.90

Ječmenove jedi vsebujejo večje vrednosti beta-glukanov, prehranskih vlaknin, ki povečajo volumen v prebavnem traktu in vežejo nase škodljive snovi ter jih odstranjujejo iz organizma.

Eko ješprenj

Cenovni razpon: od 1.70€ do 2.60€

Ješprenj oziroma ječmenovo kašo najbolje poznamo kot sestavino za ričet, čeprav je mogoče uporaba tega žita še na 100 drugih načinov. Ste že poskusili npr. ječmenovo solato?

Eko koruza 1 kg

1.50

Ali veste kaj daje koruzi lepo rumeno barvo? Beri spodaj za več informacij.

Eko koruzna moka

Cenovni razpon: od 1.50€ do 2.20€

Ali veste kaj daje koruzi lepo rumeno barvo? Beri spodaj za več informacij.

Eko koruzni zdrob

Cenovni razpon: od 1.70€ do 2.50€

Ali veste kaj daje koruzi lepo rumeno barvo? Beri spodaj za več informacij.

Eko oves – neoluščen 0.5 kg

1.50

Oves predstavlja bogat vir vlaknin, podobno kot ostala polnovredna živila.

Eko ovsena moka

Cenovni razpon: od 2.60€ do 3.90€

Ovsena moka je odlična saj lahko znižuje holesterol, pomaga pri izgubi telesne mase, zmanjšuje tveganje za srčne bolezni, znižuje krvni tlak,…

Eko ovseni rižek

Cenovni razpon: od 2.10€ do 3.50€

Ovseni rižek je pravzaprav oluščen oves, predstavljamo pa si, da je ime dobilo po široko razširjeni prilogi rižu po celem svetu, saj se lahko ovseni rižek uporablja prav enako kot navaden riž.

Eko pira

Cenovni razpon: od 2.00€ do 13.00€

Ste vedeli, da je pira po vsebnosti beljakovin v samem vrhu, saj jih vsebuje od 15-20 %, kar je enkrat več kot pri navadni pšenici?